İçeriğe atla

Yeşilpınar Tıkanıklık Açma

Yeşilpınar tıkanıklık açma tıkanıklık tamir bakım onarım kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit işlemlerini güven ve hassasiyet eşliğinde yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatları yabancı cisim kaçması kireçlenme gibi sebeplerden dolayı tıkanıklık problemi olabilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturalarının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku gibi hem sağlığınızı hemde  bütçenizi etkileyebilecek olumsuzluklara sebep olabilir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet bahçe sokak tüm daire içi donanım tesisatı ofis büro iş yeri mağaza fabrika gibi tüm su tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. 

Yeşilpınar Tıkanıklık Açma Kırmadan Tıkanıklık Tespit 

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tıkanıklık kırmadan noktasal olarak tespit edilmektedir.

Hiç bir çevre kirliliği oluşmadan yapacağımız bu çalışmalarda oluşabilecek her tür hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara