İçeriğe atla

Eyüp Vidanjör

Eyüp bölgesinde tıkanıklık açma gider temizliği kanalizasyon açma tıkanıklık tespit çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde en kısa sürede vidanjör ekibimiz aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak temizleme çalışmasını gerçekleştirmektedir.

Kanalizasyon tıkanıklıkları kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu kırmadan dökmeden noktasal olarak başarılı bir şekilde tespit edilir ve bakım onarım yapılmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Ersoylar Tesisat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Eyüp Vidanjör ile Kanalizasyon Açma 

Yıllardır kulanmış olduğunuz su tesisatlarında yabancı cisim kaçması sonucu veya kireçlenme gibi sebeplerden dolayı tıkanıklıklar meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturasının daha yüksek gelmesi rutubet pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara