İçeriğe atla

Alibeyköy Tesisatçı Su Kaçağı Servisi

Eyüp su kaçağı sorunu, tarihi binalarındaki eski su borularının arızalanması sonucu bu günlerde sık sık karşılaştığımız sorunlardan biridir. Su kaçağı yaz kış demeden her mevsim meydana gelebilen en uğraştırıcı bir tesisat sorunudur.

Eskiden sadece eski binalarda kullanılan boruların ömrünü yitirmesi sonucu ortaya çıkarken, son günlerde yeni inşaatlarda yapılan veya kullanılan hatalar nedeniyle görülmektedir. Yeni yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları kısa süre içerisinde  patlayarak su kaçağı sorununu ortaya çıkarmaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde en bilindik zorlu işlem olan su kaçağı bulma işlemi ise profesyonellik isteyen bir iştir. Her tesisatçı su kaçağını profesyonel bir şekilde tamir edemez.

Bunun nedeni ise, su borularının gözle görünmemesidir. Beton araları ya da fayans altlarında yer alan su borularını bulmak için eve çağırdığınız tesisat ustaları genellikle yerlerinizi tek tek kırarak su kaçağını bulmaya çalışırlar. Tek tek kırılan yerlerde yer alan sağlam olan borularda bu kırma işleminden nasibini alarak kırılıp, çatlarlar dolayısıyla yapacağınız masraflar da artar.

Ayrıca sorun tespit edilip tamiri yapıldıktan sonra kırılan yerlerin molozlarının atılması ve yeniden tamir edilmesi günlerce zamanınızı almakla birlikte epeyce de bir maddi zarara uğratır sizleri. Eyüp kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız, ev ya da iş yeri hiç fark etmeksizin meydana gelen su kaçağı sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm olarak eskiden kullanılan yöntemi kullanmaz.

Dolayısıyla evinizde herhangi bir kırma, dökme, moloz ve temizlik gibi dertler oluşmayacaktır. Firmamız su kaçağı sorun bulurken ya da diğer sorunları tamir ederken kesinlikle teknolojik cihazlara başvurur. İnsan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler hiç şüphesiz tesisat sektörününde kullanacağı önemli cihazlara imza atmıştır. Bu cihazların başında akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas alet yer alır.

Alibeyköy Tesisatçı akustik dinleme ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçağı sorununu noktasal olarak kırmadan dökmeden tespit eder. İşinin ehli tesisat ustalarımız ise akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde ivedilikle çalışarak tek bir seramiğinizin altında tamir işlemini gerçekleştirir. Sessiz çalışan cihazlarımız sayesinde günün her saati arayıp randevu oluşturabilirsiniz. Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara