İçeriğe atla

Rami Tıkanıklık Açma

Rami tıkanıklık açma bakım onarım tamir kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit işlemlerini güven ve hassasiyet eşliğinde yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yıllardır kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız su tesisatlarında yabancı cisim kaçması veya kireçlenme gibi sebeplerden dolayı tıkanıklık meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturalarının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku gibi hem sağlığınızı hemde bütçenizi etkileyebilecek sonuçlara sebep olabilir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo daire içi donanım tesisatı bahçe sokak ofis büro iş yeri mağaza dükkan fabrika gibi tüm su tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kırmadan Tıkanıklık Tespit 

Bu tür tıkanıklık işlemlerinde kullandığımız termal görüş kameraları ve akustik ses dinleme cihazları ile tıkanıklık kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Rami Tıkanıklık Açma Fiyatları 

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde başlatmış olduğumuz su tesisat servisi kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir. 

Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara