İçeriğe atla

Eyüp Kırmadan Su Borusu Tamiri

Yapı sistemi içerisinde oluşan sorunların birçoğu sıkıntılı olarak adlandırılırken, özellikle su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunlar sizleri bir hayli uğraştırmaktaydı. Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından kayba uğratan sorunlar, günlük hayatınızı oldukça zorlaştırmaktadır.
Suyun geçtiği her alanda meydana gelebilen su tesisatı sorunları, özellikle banyo, mutfak ve tuvalet gibi yerlerde meydana geldiğinde sizleri daha fazla zor durumda bırakmaktadır. Eski yeni dinlemeden her türlü yapıda çeşitli nedenlerle görülen su tesisatı arızalarının tamir işlemi de uzmanlık istemektedir. Bu nedenle tek başınıza bu sorunun üstesinden gelemezsiniz. Eskiden alet ve ekipman sıkıntısından dolayı uzun süren işlemlerin ardından tamir edilen sorunlar hepinizin korkulu rüyası haline gelmişti.

Su borularının üzeri beton ve seramiklerle kaplı olmasından kaynaklı olarak tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu sorunlar özellikle bir apartman dairesinde meydana geldiğinde sizlerin masrafını daha da katlamaktaydı. Apartman dairesinde meydana gelen su tesisatı arızaları, duvar diplerinden sızarak alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızdıracağından, alt katınızda oturan komşunuzla aranızda ciddi tartışmalar yaşanacaktır. Sizden kaynaklanan sorun yüzünden evi berbat bir hâl alan komşunuz bu durumdan hiç de hoşnut olmayacaktır. Aranızdaki komşuluk ilişkileri zedelenecektir.


Eskiden kırma dökme işlemi sonunda tespit edilen ve tamir işleminin ardından, kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek ve temizlik yapmak gibi teferruatlar sizleri bir hayli uğraştırmaktaydı. Rastgele gerçekleşen kırma dökme işlemine bağlı olarak çoğu kez sağlam olan su boruları da etkilenmekte ve tamir işlemi için harcadığınız masraflar katlanmaktaydı.
Teknolojinin gelişmesiyle beraber ortaya çıkan cihazlar bu sorunların tamamını tarihe karıştırdı.

İstanbul su tesisatçı firmamız, en zahmetli sorunları bile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit etmekte ve sizlere garantili hizmet sağlamaktadır. Teknolojini son harikası cihazlar ile sizlere garantili hizmet sağlayan firmamız, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine servis olanağı sunmakta ve bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi vermektedir. İletişim numaralarından arayıp firmamız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir ve randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara