İçeriğe atla

Aletle Su Kaçağı Tespiti

Su sızıntısı başta olmak üzere ustalaşmış teknikerlerimiz ve teknolojik cihazlara sahip firmamız size maddi ve içsel kayıplara yol açan su kaçaklarını aramış ve aynı gün içinde su kaçağı tespiti ve onarımını geçekleştirmiştir.

 


Kaçaklar için tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak destek ve kaliteli, garantili çözümlü su kaçağı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Su kaçağı firmaların gözde adı Eyüp tesisat ustalaşmış su tesisatı sızıntı ve kaçak tespit hizmetini güler yüzlü teknikerleri ve son teknolojik cihazları ile kolayca çözüyor.


Hizmet Satın alan müşterimizin memnuniyetini başta tutan firmamız en gözde firma haline gelerek garantili hizmet anlayışı sunmaktadır.

Fazla gecikmeden bir önlem almalı ve yapmalısınız ve benim dairemde olmaz demeyin. Hele ki binanız eski ve hiç onarıma doğal olarak tutulmamışsa su kaçakları  yakın bir vakit içerisinde sızıntıya maruz kalma olasılığınız çok yüksek. İstanbul’un en eski yerleşik yerlerinde bunlara rastlamak mümkündür.

Üst kattan tavana su akıyor benzer biçimde su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır.

Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için teknolojik firma eğilimlerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Bir su borusu patlaması için tüm dairelerin kırılıp dökülmesi anlamına gelmez. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara