İçeriğe atla

Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri sıcak ve soğuk tesisat su kaçakları tamiri yapan firma. Kimyasal madde ile kırmadan kaçak tamiri imkanı. Su kaçağını kapatan kimyasal ilaç kullanıyoruz. Kırmadan ilaçla kaçak tamiri fiyatı için bizi arayınız.

Su Sızıntı Tespiti Sonrası Tesisat Onarımı

Eyüp su kaçağı sorunu, son dönemlerde artan inşaatlar ile birlikte herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Su kaçağı sorunu esasında tamiri kolay ancak tespit etmesi güç bir olaydır. Bunun en önemli nedeni ise tesisat sisteminde yer alan su borularının üzeri fayans veya beton ile örtülü olmasıdır. Duvar aralarında ya da fayans altlarında bulunan eskimiş borular zaman içerisinde bazı sorunları ortaya çıkarırlar.

Eyüp su kaçağı tespiti Eski binalarda görülme ihtimalinin daha yüksek olduğu su kaçakları daha çok banyoda karşılaşılan bir sorundur. Su kaçağı sorunu eskiden teknolojik gelişmelerin henüz bu kadar hız kazanmadığı yıllarda, tamiri bir hayli zorlu olan bir işlemdi.

Su kaçağınızın tamiri için çağırdığınız tesisat ustaları elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı su kaçağı tamir işlemini gerçekleştirirken kırma ve dökme işlemi uygularlardı. Su kaçağını kırarak ve dökerek tespit eden tesisat ustaları sizleri hem maddi anlamda hem de manevi anlamda oldukça zor duruma düşürürlerdi.

 

Eyüp su kaçağı tespiti Çoğu kez su kaçağını bulmak için tesisat ustalarının gerçekleştirdikleri işlemler sağlam olan su borularınızın patlamasına da vesile olarak sizlerin maddi zararlarınızı iki katına çıkarırlar.

Bu nedenle su sızıntısı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz, iyi bir araştırma yaparak uzman bir yardım almanız önemlidir.

 Eyüp kırmadan dökmeden su kaçağı tamir işlemi gerçekleştiren firmamız sizleri hem maddi olarak hem de zaman anlamında tasarrufa geçirecek teknolojik cihazlar ile su kaçaklarınızı tespit ederek tamir işlemini gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara