İçeriğe atla

Su Kaçakları

Su kaçakları bizleri zaman zaman bulan büyütülmeyecek sorunlardır. Eyüp semtinde yapılar genel olarak eskidir. Buda zamanla eskime yapan su borularının değişimini gerektirir. Zamanında değişimi yapılmayan demir su boruları karşımıza su kaçakları olarak çıkmaktadır.

Su Kaçaklarını Önleyebilir miyiz ?

Kaçaklar için önlemler alabiliriz. Su kaçağı kendi kendine oluşmaz. Tesisatın döşenmesinde yapılan yanlış işçilik,kullanılan boruların kalitesiz olması gibi faktörler bunları etkilemektedir.

Demir su borularından Kurtulun

Demir su boruları yenilenmeli ve yerine plastik olan su boruları getirilmelidir. Bu boruların sağlık açısından da daha iyidir.

Demir borularda oluşan su kaçakları tespit aşamasında zorluk çıkarmaz fakat tamir edilirken daha fazla alanın kırılmasına ve yüksek tadilat masrafına neden olur.

Su Kaçaklarının Kırmadan Bulunması

Su kaçağı zaman zaman gözle görülmez alt kata sızan su komşunuzun şikayeti ile ortaya çıkabilir.

2017 yılı teknolojik cihazların yardımı ile kaçak tespit işlemleri oldukça uygun fiyatlara yapılıyor.

Kameralı termal cihazlar ile su kaçağı tespiti ve akustik dinleme cihazları ile su kaçağını noktasal olarak bulmak artık çok kolay.

Tespit işlemi için ödeyeceğiniz 99 TL ücretle firmamız noktasal tespit yapar. Kaçağın tamiri için oluşan arızaya göre fiyat verilir. Kısa sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

İstanbul eyüp su kaçağı tespiti firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara