İçeriğe atla

Eyüp Su Akıntısı Bulma

İstanbul gibi büyük kentlerde elde olmayan nedenlerden dolayı meydana gelen sorunların başında su kaçakları yer almaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların bazıları elde olmayan nedenlerle ortaya çıkarken büyük bir kısmı ise, yapılan bilinçsizce işlemler sonucu ortaya çıkmaktadır.


İstanbul su kaçağı sorunu daha çok eski yapılarda kullanılan su borularının eskiyerek sızıntı yapması sonucu oluşur.

Yıllara bağlı olarak kullanılan su borularında oluşan deformasyonun neden olduğu su kaçaklarında erken müdahale edilmesi de önemlidir. Su tesisatı sorunu özellikle tespit işleminde uzmanlık istediğinden tek başınıza mücadele edebileceğiniz bir konu değildir. Bu nedenle alanında bilgi ve deneyim sahibi güçlü referansları bulunan bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.
Eskiden sadece tarihi yapılarda görülen su kaçakları son zamanlarda özellikle yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır. Yeni binalarda meydana gelen su kaçakları oldukça moral bozarken, sebebinin kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim olduğu bilinmektedir. Su kaçakları özellikle tespit işleminde yapılan zahmetli işlemlerden dolayı neredeyse herkesin korkulu rüyası halini almıştır.

Erken müdahale edilmesi gereken su kaçaklarının birçok kötü neticesi de mevcuttur. Zaman içerisinde müdahale edilmeyen su kaçakları duvar diplerinden sızma yaparak alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızdıracak ve yapacağınız masraflar ikiye katlanacaktır.

Sizin ihmal ettiğiniz sorun yüzünden evi su ile dolan komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu doğru sizde alacak ve aranızdaki komşuluk ilişkileri zarar görecektir. Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz alanında uzman tesisat ustaları ile sizlere hizmet veren su tesisatçı ustalarımız ile iletişime geçiniz.
İstanbul eyüp kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız güçlü referanslara sahip İstanbul’da hatırı sayılan su tesisatçı firmalarının başında yer almaktadır. Ses çıkarmadan çalışan cihazlarımız sayesinde noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız sorunu tamir ederek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Firmamız yaptığı işe güvendiğinden, tamirini gerçekleştirdiği yer için sizlere garanti vermektedir. Geniş kadrosuyla aynı gün içerisinde servis olanağı sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara