İçeriğe atla

Su Arıza Bulma Firması

Su arıza bulma firması eyüp kameralı cihazlar ile kırmadan su arızası bulma servisi.

Gizli Kaçakların Tespit Edilmesi

Sizden kaynaklanan bir sorun yüzünden evi berbat bir hale gelen komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu sizin evinizde alır, çoğu kez bu sorun yüzünden komşunuzla ciddi tartışmalar yaşarsınız.

Komşunuzla olan ilişkilerin zedelenmesini istemiyorsanız, oldukça zor bir işlem olsa da su kaçağını tamir ettirmeniz gerekmektedir.

Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı oldukça zahmetli ve masraflı olan su kaçakları günümüzde kaydedilen teknolojik ilerlemeler sayesinde neredeyse ortadan kalkmıştır.

Eyüp su borusu kaçak tespiti  sorununda tamir işleminden daha zorlu olan, tespit işlemi sizleri bir hayli yormaktadır.

Gözle görünmeyen su borularındaki arızayı tamir etmek için beton ve seramikleri rastgele kıran tesisat ustaları, çoğu zaman sağlam olan su borularına da zarar vererek, tamir esnasında harcadığınız enerji ve parayı iki üç katına çıkarmaktadır.

Küçücük bir sorun için bile bütün fayanslarınız kırılır ve ardından sizlere günlerce süren bir temizlik işlemi bırakılırdı.

Özellikle ev kadınlarının işini bir hayli zorlaştıran ve bütün planlarının alt üst olmasına neden olan su kaçağı sorunu, İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kalkmakta ve noktasal olarak yer tespiti yapılarak tek bir seramiğinizin bile kırılmasına mani olmaktadır.

Alanında uzman ve geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetler içinde % 100 garanti vermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara