İçeriğe atla

Yeşilpınar Petek Temizleme

Yeşilpınar petek temizleme merkezi ısıtma sistemi temizliği bakım onarım tamir işlemlerini güven ve hassasiyet eşliğinde yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. 

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse faturalardaki artışa dur demek için sizlerde petek temizliği yaptırmalısınız.

Unutmayın petek temizliği zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam olarak performans göstermektedir.

Kullanmış olduğunuz her tür marka ve model peteklerin temizliğini itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve petek temizleme işleminde kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Petek Temizleme Nasıl Yapılıyor ? 

Kullanmış olduğumuz petek temizleme cihazları ve kimyasal temizleme maddeleri ile petekler hiç bir çevre kirliliği oluşmadan bulunduğu yerde temizlenmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Yeşilpınar Petek Temizleme Fiyatları 

Firma olarak tüm il ve ilçelerde başlatmış olduğumuz petek temizleme kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir. 149 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz an güvenle hizmet alabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara