İçeriğe atla

Su Kaçağı

Eskiden su kaçağı sorunu tespitinde uygulanılan işlemler sizleri bir hayli yorduğu için, su kaçağı tamirinden korkuyorsanız, firmamız sayesinde bu korkunuzu atlatacaksınız demektir.
Su tesisatı sisteminde meydana gelen ve hemen hemen herkesin başından geçen, eski yeni demeden farklı sebeplerle her binada meydana gelen su kaçağı sorunu, artık hayatınızı kabusa çevirmeyecektir.

Eskiden elde olmayan cihazlardan dolayı, su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda eve çağırdığınız tesisat ustaları bütün fayans ve betonlarınızı rastgele kırar ve sizlere oldukça büyük zahmetler çıkarırlardı. Bu nedenle günümüzde ilerleyen teknolojiyle beraber bu sorun ortadan kalkmış olsa da sizler sırf kırma dökme işlemine bulaşmamak için bu sorunu görmezden gelirsiniz. Bilmeniz gerekir ki görmezden geldiğiniz su tesisatı sorunları sorunu çözmenize katkı sağlamaz aksine daha fazla zarar verir.

Ev ve işyerinizde su kaçağı sorunu olduğunu düşünüyorsanız ve su kaçağı belirtilerinden en az birini gözlemliyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin. Su kaçağı belirtilerini her ne kadar biliyor olsanız da tekrarlamakta fayda var.
Ev ve işyerinizdeki duvarlarda ıslaklık, kabarma, dökülme, evde keskin rutubet kokusu, su faturalarında artış ve kombi barında sürekli düşüş meydana geliyorsa evinizde su kaçağı sorunu var demektir.

Bu sorun ile karşılaşır karşılaşmaz profesyonel bir destek almazsanız sorun daha da ciddileşerek büyük kayıplar sizlere yaşatacaktır. Su sızıntılarına bağlı olarak, çürüyen beton ve seramiklerin altından alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızacağından, komşunuzla da aranızda ciddi tartışmalar yaşanabilir ve masraflarınız katlanacaktır.

Tespit işlemi bir hayli uzmanlık gerektiren su kaçaklarında yardım alacağınız firmanın referans ve yöntemine dikkat etmenizde fayda vardır. İstanbul su tesisatı firmamız, eskiden kullanılan kırma dökme işlemini alanında uzman sertifikalı tesisat ustası ve teknolojik cihazlar sayesinde tarihe karıştırarak sizlere % 100 garantili hizmet sağlar.

Firmamız en zorlu su kaçaklarını bile sizleri masrafa sokmadan ortadan kaldırır. Alanında uzman geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz sayesinde ne size ne de komşularınıza zarar vermeden, su kaçağı arızasını giderir. Randevu almak için iletişim bölümünde yazan numaraları arayabilir ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara