İçeriğe atla

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ? 6 Adımda Kaçak Tespiti !

Her geçen gün artan İstanbul nüfusu, barınma ihtiyacına bağlı olarak beraberinde yeni binaların yapılmasına da neden olmuştur.
Zaten nüfus yoğunluğuna göre yeterli olmayan alt yapı tesisatı yeni yapılan binaların artmasıyla da daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Su tesisatı sisteminde meydana gelen ve yeni yapılan binalarla birlikte eski yeni demeden her yapıda meydana gelen su kaçağı problemi, eski binalarda kullanılan boruların zaman içerisinde eskimesi sonucu ortaya çıkarken, yeni binalarda da yanlış eğim veya kalitesi düşük boruların kullanılması sonucu ortaya çıkmaktadır.
Su kaçağında önemli olan sorunun nereden ve nasıl meydana geldiğini belirlemek değil, kaçağın meydana geldiği boruyu tespit etmektir. Su tesisatı sisteminin üzeri beton ve seramiklerle örtülü olması nedeniyle kırılan su borusunu tespit etmek oldukça uzun bir vaktinizi almaktadır. Su kaçağı bulma işlemi eski usul yöntemlerle yapıldığında sizlere epey bir masraf çıkmaktaydı.

Su kaçağını bulmak için evinizde rastgele kırma dökme işlemi yapan tesisat ustaları günlerce süren kırma işleminin ardından eyüp kameralı su kaçağınızı tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirirdi ancak kırma işlemine bağlı olarak çoğu defa sağlam olan borularda kırılır ve masraflarınız katlanırdı. Su kaçağı sorunu ciddi bir problem olduğundan tamir ve tespit işlemi de uzmanlık isteyen bir konudur.

Su kaçağı sorunu ile karşılaşmanız durumunda yardım alacağınız firmanın, alacağı ücreti öğrenmekten çok, tamir işleminde uygulayacağı işlemi öğrenmenizde fayda vardır. Günümüzde gelişen teknoloji birçok alanda olduğu gibi su tesisatı alanında da önemli gelişmelere imza atmış ve en zorlu sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldıracak önemli gelişmelere imza atmıştır.

Bu nedenle artık su kaçaklarını kırmadan dökmeden de tespit etmek mümkündür. İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zorlu su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde tespit eder ve sizlere % 100 garanti sağlayarak hizmet verir.

Su kaçağı tamir işlemine hakim ve geniş tesisat ustası kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine aynı gün servis imkanı sunan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara