İçeriğe atla

Alibeyköy Tıkanıklık Açma

Alibeyköy tıkanıklık açma gider açma tıkanmış su borularının temizliği işlemlerini itina ile yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarından yabancı cisim kaçması sonucu kireçlenme gibi sebeplerden dolayı tıkanıklık meydana gelebilir.

Bu durum su baskını su faturalarının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku gibi hem bütçenize hem sağlık problemlerine sebep olabilir.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her hangi bir hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Alibeyköy Tıkanıklık Açma Kırmadan Tespit 

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tüm tıkanıklıklar noktasal olarak tespit edilmektedir.

Hiç bir çevre kirliliği oluşmadan yapacağımız bu çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara