İçeriğe atla

Su Kaçak Tespiti Eyüp

Eyüp Su Akıntısı Bulma

İstanbul gibi büyük kentlerde elde olmayan nedenlerden dolayı meydana gelen sorunların başında su kaçakları yer almaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların bazıları elde olmayan nedenlerle ortaya çıkarken büyük bir kısmı ise, yapılan bilinçsizce işlemler sonucu ortaya çıkmaktadır.


İstanbul su kaçağı sorunu daha çok eski yapılarda kullanılan su borularının eskiyerek sızıntı yapması sonucu oluşur.

Yıllara bağlı olarak kullanılan su borularında oluşan deformasyonun neden olduğu su kaçaklarında erken müdahale edilmesi de önemlidir. Su tesisatı sorunu özellikle tespit işleminde uzmanlık istediğinden tek başınıza mücadele edebileceğiniz bir konu değildir. Bu nedenle alanında bilgi ve deneyim sahibi güçlü referansları bulunan bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.
Eskiden sadece tarihi yapılarda görülen su kaçakları son zamanlarda özellikle yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır. Yeni binalarda meydana gelen su kaçakları oldukça moral bozarken, sebebinin kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim olduğu bilinmektedir. Su kaçakları özellikle tespit işleminde yapılan zahmetli işlemlerden dolayı neredeyse herkesin korkulu rüyası halini almıştır.

Erken müdahale edilmesi gereken su kaçaklarının birçok kötü neticesi de mevcuttur. Zaman içerisinde müdahale edilmeyen su kaçakları duvar diplerinden sızma yaparak alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızdıracak ve yapacağınız masraflar ikiye katlanacaktır.

Sizin ihmal ettiğiniz sorun yüzünden evi su ile dolan komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu doğru sizde alacak ve aranızdaki komşuluk ilişkileri zarar görecektir. Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz alanında uzman tesisat ustaları ile sizlere hizmet veren su tesisatçı ustalarımız ile iletişime geçiniz.
İstanbul eyüp kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız güçlü referanslara sahip İstanbul’da hatırı sayılan su tesisatçı firmalarının başında yer almaktadır. Ses çıkarmadan çalışan cihazlarımız sayesinde noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız sorunu tamir ederek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Firmamız yaptığı işe güvendiğinden, tamirini gerçekleştirdiği yer için sizlere garanti vermektedir. Geniş kadrosuyla aynı gün içerisinde servis olanağı sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Eyüp Firmamız olarak İstanbul ve İstanbul’un bölgelerinde tesisat problemlerinin çözümlerini gerçekleştirmekte ve siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve mükemmel bir sonuç vermekteyiz.

Tesisat borularında oluşan sıkıntılarla baş etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Borularında oluşan aşınmalar sonucu veya eviniz yapılırken tesisatın düzgün yapılmamasından kaynaklanan bu çatlaklar sorunsuz bir şekilde ve kalıcı olarak tarafımızdan tamir edilmektedir.

Eyüp Temiz su tesisatı kaçaklarında noktasal olarak elektronik kameralar ile ve ses dinleme cihazlarımızla tespit edebilmekteyiz. Eyüp Pis su tesisatı kaçaklarında ise bölgesel olarak donanımlarımızla tespit edebilmekteyiz.

Eyüp de Siz ne derseniz o sözünden yola çıkarak size bu konuda bilgi vererek rızanız olduğu takdirde onarımını yapmaya başlıyoruz. Onarımı yaparken de etraftaki komşularınızı rahatsız etmiyoruz ve evinizi de aynı zamanda kirletmiyoruz.

Sizin memnuniyetiniz bizim için oldukça önemlidir. Personellerimiz son derece alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti Alanında gereken bütün eğitimleri almış personellerimiz son derece titizlikle çalışmaktadırlar. Personellerimiz 7/24 size hizmet sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar ve işlerinin haklarını vererek çalışıyorlar. Son derece memnun kalacağınız bu sistemler sayesinde işiniz olduğundan kolay bir şekilde gerçekleşiyor ve su kaçakları kalıcı olarak sona erdiriliyor.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti sonrası Eğer onardığımız yerde tekrar bir sorun çıkarsa bizi arayın ve 1 senelik ücretsiz garantimizde yararlanın. Türkiye’ye Avrupa’dan ithal ettiğimiz bu donanımlar oldukça kullanışlı ve pratik çözümler olup, ustalarımıza da çok büyük kolaylık sağlamıştır. Eyüp Su Kaçağı Tespiti Ustalarımız deneyimli oldukları için bu cihazları oyuncak gibi kullanabiliyorlar ve merkezin derinine inerek tespitini çok kısa bir sürede yapabiliyorlar. Eyüpte Tespiti yapıldıktan sonra gereken malzemelerle onarımını rızanız dahilinde çok kısa bir süre yapabiliyorlar.

Siz de eskiden kullanılan yöntemleri unutun. Eskiden evinize ve iş yerinize çağırdığınız ustalar tahmin yöntemini kullanarak evinizi başınıza yıkıp size de bir sürü temizlik işi bırakmaktalar. Kırdıkları döktükleri yetmezmiş gibi bir de hak etmedikleri yarım yamalak işin ücretini de alıp sizi memnuniyetsiz bırakıp arkalarına bakmadan kaçıyorlardı.

Bu yenilikçi çözümler sayesinde kırma dökme olayları son buldu. Bu elektronik cihazlar sayesinde memnuniyetsizliğiniz olmayacak ve üstüne üstlük teşekkür bile edeceksiniz. Gelin sizde bu veli nimetlerden mahrum kalmayın ve hayatı dolu dolu yaşayın.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti Servisi

Şimdi Ara