İçeriğe atla

Eyüp Su Kaçağı

Topçular Su Kaçağı Bulma

Topçular su kaçağı bulma su kaçağı bakım onarım tamir kırmadan dökmeden su kaçağı tespit çalışmalarını güven ve hassasiyet eşliğinde yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yıllardır kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız su tesisatlarında  delinme yabancı cisim kaçması sonucu su kaçakları meydana gelebilir.

Bu su kaçakları su baskını su faturalarının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku gibi hem sağlığınızı hemde bütçenizi etkileyebilecek olumsuz sonuçlara sebep olabilir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet tüm daire içi donanım tesisatı bahçe sokak ofis büro iş yeri mağaza fabrika gibi tüm tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile güvenilir hizmet sunuyoruz.

Topçular Su Kaçağı Bulma Kırmadan  Tespit 

Kullanmış olduğumuz termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tüm su kaçaklarını kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Rami Su Kaçağı Bulma

Rami su kaçağı bulma kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemleri güven ve hassasiyet eşliğinde yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yıllardır kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız su tesisatlarında delinme veya yabancı cisim kaçması sonucu su kaçakları meydana gelebilir.

Bu su kaçakları su baskını su faturalarının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku gibi hem bütçenizi hemde sağlığınızı etkileyebilecek olumsuz sonuçlara sebep olabilir.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet tüm daire içi donanım tesisatı bahçe sokak ofis büro dükkan gibi tüm su tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. 

Rami Su Kaçağı Bulma Kırmadan Su Kaçağı Tespit 

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile su kaçakları kırmadan noktasal olarak tespit edilmektedir.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve kayıptan tamamen firmamız sorumludur.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Üst Kattan Akan Suyun Nereden Geldiğini Bulma

Üst kattan akan suyun nereden geldiği bulmak için kullanılan çeşitli yöntemler bulunmaktadır.
Eyüp su kaçağı bulma firması olarak bu tür sorunlarınıza sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.
Böyle Bir sorunla karşılaştığınız anda panik yapmayın..

Bu tür su sızıntıları kolaylıkla cihazlar tarafından anlaşılabilir.

Bunun için Kamera ve çeşitli ekipmanlara sahip firmalardan destek almalısınız.

Kaçağı Dinleme Yöntemi ile Bulma

Bu yöntem kaçakların noktasal olarak tespitini sağlar akustik dinleme cihazı ile tespit edilen kaçak noktasal olarak bulunur.

Tamiri için sadece kaçak oluşan alan kırılır.

Kırmadan su kaçağı tamiri işlemi sadece sıcak su tesisatı kaçakları için geçerlidir.

 

 

 

Su Kaçak Tespiti

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve adeta herkesin kâbusu haline gelen sorun hiç şüphesiz su kaçağıdır.
Eski yeni dinlemeden çeşitli nedenlerle her türlü yapıda ortaya çıkan bu problem özellikle de tespit aşamasında sizleri yormaktadır.
Her ne sebeple ortaya çıkarsa çıksın erken müdahale edilmesi gereken bu problem, tamirinde de uzmanlık istemektedir.
Su kaçağı nasıl oluşur?
Su borularının zaman içerisinde betonların altında kalması ile deformasyona uğrar. Su borularının çatlaması ya da aşınması borulardan dışarıya su sızmasına yol açar ve zamanla biriken ve beton aralarında dolaşan sular kısa bir süre içerisinde gün yüzüne çıkarak su kaçağına neden olur.
Su kaçağı nerelerde görülür?
Eskiden eski  binalarda daha sık rastlanan bu probleme son zamanlarda yeni binalarda da rastlamak mümkün. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde artan inşaatlara bağlı olarak da bu sorunun ortaya çıkmasında artış meydana gelmektedir.
Yeni binalarda müteahhitlerin kullandığı kalitesi düşük ucuz su boruları nedeniyle kısa süre içerisinde yeni yapıda da bu soruna rastlamanız mümkündür.
Su kaçağı bulma
Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu problemin çözümünde kullanacağınız yöntem çok önemlidir.
Tek başınıza başa çıkamayacağınız bu problemlerde alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustaları ile anlaşmanız gerekmektedir.
İşi bilmeyen amatör su tesisatçı firmaları günlerce süren kırma dökme işlemi sonunda arızayı tespit etmektedir. Su boruları gözle görünmediğinden rastgele yapılan kırma dökme işlemi sonunda çoğu defa sağlam olan su boruları da kırılır ve yaptığınız masraflar katlanırdı.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, en zahmetli sorunları bile dakikalar içerisinde tespit ederek sizlere rahat bir nefes aldırmaktadır.
Akustik dinleme adlı cihaz ile firmamızın uzman su tesisatçıları noktasal olarak arızalı yeri dakikalar içerisinde tespit eder.
Su kaçağı tamiratı
Su kaçağı bulma Akustik dinleme adlı su kaçağı bulma cihazı ile noktasal olarak tespit edilen yerde ustalarımız, yine titiz bir çalışma yürüterek tamir işlemini bir veya iki seramiğin altında gerçekleştirmekte ve sizlere garanti vermektedir.

Aletle Su Akan Yeri Bulma

Eyüp su kaçağı ekibimiz tesisat hattındaki ne kadar kaçak varsa bulmak için ilk önce daire ve iş yerlerinizdeki tüm bataryaları kapatarak duyarlı dinleme cihazıyla su sızıntısının sesini tespit ederler ve orayı işaretler.

Talebiniz doğrultusunda da uygun fiyatlarla evinizi inşaat alanına çevirmeden kırmadan su akıntısı onarımını yaparlar ve son olarak su boruları ve komple tesisat teste tabi tutularak başka bir kaçak olup olamadığına bakılır.

Banyonuzda bulunan küvetten veya tuvaletten sızan su komşunuzun tavanından sıvaların dökülmesi,kabarması,tavanın kararması yada damlama olarak kendini belli eder.

Daire veya iş yerlerinizde oluşan su kaçaklarının yeri tam olarak tespit edilmez ise su kaçağı işlemi için meydana getirilen onarımdan çok sağlıklı neticelar beklenemez.İşte bu yüzden en kesin çözümü özellikle su kaçağı tespitinde kullandığımız teknolojik cihazlarımız ile kati çözüme ulaşıyoruz.

Aletle Su Kaçağı Tespiti

Su sızıntısı başta olmak üzere ustalaşmış teknikerlerimiz ve teknolojik cihazlara sahip firmamız size maddi ve içsel kayıplara yol açan su kaçaklarını aramış ve aynı gün içinde su kaçağı tespiti ve onarımını geçekleştirmiştir.

 


Kaçaklar için tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak destek ve kaliteli, garantili çözümlü su kaçağı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Su kaçağı firmaların gözde adı Eyüp tesisat ustalaşmış su tesisatı sızıntı ve kaçak tespit hizmetini güler yüzlü teknikerleri ve son teknolojik cihazları ile kolayca çözüyor.


Hizmet Satın alan müşterimizin memnuniyetini başta tutan firmamız en gözde firma haline gelerek garantili hizmet anlayışı sunmaktadır.

Fazla gecikmeden bir önlem almalı ve yapmalısınız ve benim dairemde olmaz demeyin. Hele ki binanız eski ve hiç onarıma doğal olarak tutulmamışsa su kaçakları  yakın bir vakit içerisinde sızıntıya maruz kalma olasılığınız çok yüksek. İstanbul’un en eski yerleşik yerlerinde bunlara rastlamak mümkündür.

Üst kattan tavana su akıyor benzer biçimde su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır.

Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için teknolojik firma eğilimlerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Bir su borusu patlaması için tüm dairelerin kırılıp dökülmesi anlamına gelmez. 

Dinleyerek Su Kaçağı Bulma

Su kaçaklarının yeri noktasal tespiti yapılmış olduktan sonrasında işaretlenen bölge kırılarak bir fayans veya ne yerin büyüklüğüne göre birkaç fayans kırılır. Su ne kadar alanın olduğu bölge kırıldığı için kesinlikle duvarlar boylu boyunca kırılmak zorunda kalmaz.

Fayanslar kırıldıktan sonrasında su kaçağına sebep olan su döşem borusu üzerinde oluşan deformeler onarım edilir gerekirse boru değiştirilir.

 

Kırım meydana getirilen bölge uyun bir halde kapatıldıktan sonra uygun fayans var ise fayans döşenerek su ne kadar kaçak tespiti ve onarımı hizmeti siz kıymetli müşterilerimize kati çözümlü ve garantili bir şekilde teslim edilir.

Su Arıza Bulma Firması

Su arıza bulma firması eyüp kameralı cihazlar ile kırmadan su arızası bulma servisi.

Gizli Kaçakların Tespit Edilmesi

Sizden kaynaklanan bir sorun yüzünden evi berbat bir hale gelen komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu sizin evinizde alır, çoğu kez bu sorun yüzünden komşunuzla ciddi tartışmalar yaşarsınız.

Komşunuzla olan ilişkilerin zedelenmesini istemiyorsanız, oldukça zor bir işlem olsa da su kaçağını tamir ettirmeniz gerekmektedir.

Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı oldukça zahmetli ve masraflı olan su kaçakları günümüzde kaydedilen teknolojik ilerlemeler sayesinde neredeyse ortadan kalkmıştır.

Eyüp su borusu kaçak tespiti  sorununda tamir işleminden daha zorlu olan, tespit işlemi sizleri bir hayli yormaktadır.

Gözle görünmeyen su borularındaki arızayı tamir etmek için beton ve seramikleri rastgele kıran tesisat ustaları, çoğu zaman sağlam olan su borularına da zarar vererek, tamir esnasında harcadığınız enerji ve parayı iki üç katına çıkarmaktadır.

Küçücük bir sorun için bile bütün fayanslarınız kırılır ve ardından sizlere günlerce süren bir temizlik işlemi bırakılırdı.

Özellikle ev kadınlarının işini bir hayli zorlaştıran ve bütün planlarının alt üst olmasına neden olan su kaçağı sorunu, İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kalkmakta ve noktasal olarak yer tespiti yapılarak tek bir seramiğinizin bile kırılmasına mani olmaktadır.

Alanında uzman ve geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetler içinde % 100 garanti vermektedir.

 

 

Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri sıcak ve soğuk tesisat su kaçakları tamiri yapan firma. Kimyasal madde ile kırmadan kaçak tamiri imkanı. Su kaçağını kapatan kimyasal ilaç kullanıyoruz. Kırmadan ilaçla kaçak tamiri fiyatı için bizi arayınız.

Su Sızıntı Tespiti Sonrası Tesisat Onarımı

Eyüp su kaçağı sorunu, son dönemlerde artan inşaatlar ile birlikte herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Su kaçağı sorunu esasında tamiri kolay ancak tespit etmesi güç bir olaydır. Bunun en önemli nedeni ise tesisat sisteminde yer alan su borularının üzeri fayans veya beton ile örtülü olmasıdır. Duvar aralarında ya da fayans altlarında bulunan eskimiş borular zaman içerisinde bazı sorunları ortaya çıkarırlar.

Eyüp su kaçağı tespiti Eski binalarda görülme ihtimalinin daha yüksek olduğu su kaçakları daha çok banyoda karşılaşılan bir sorundur. Su kaçağı sorunu eskiden teknolojik gelişmelerin henüz bu kadar hız kazanmadığı yıllarda, tamiri bir hayli zorlu olan bir işlemdi.

Su kaçağınızın tamiri için çağırdığınız tesisat ustaları elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı su kaçağı tamir işlemini gerçekleştirirken kırma ve dökme işlemi uygularlardı. Su kaçağını kırarak ve dökerek tespit eden tesisat ustaları sizleri hem maddi anlamda hem de manevi anlamda oldukça zor duruma düşürürlerdi.

 

Eyüp su kaçağı tespiti Çoğu kez su kaçağını bulmak için tesisat ustalarının gerçekleştirdikleri işlemler sağlam olan su borularınızın patlamasına da vesile olarak sizlerin maddi zararlarınızı iki katına çıkarırlar.

Bu nedenle su sızıntısı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz, iyi bir araştırma yaparak uzman bir yardım almanız önemlidir.

 Eyüp kırmadan dökmeden su kaçağı tamir işlemi gerçekleştiren firmamız sizleri hem maddi olarak hem de zaman anlamında tasarrufa geçirecek teknolojik cihazlar ile su kaçaklarınızı tespit ederek tamir işlemini gerçekleştirir.

Şimdi Ara